Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Naše mateřská škola Kytička je jako louka plná kvítí. Každé dítě se rodí jako krásné poupě s právem na svůj zdravý a radostný život.

Nic nemá na dítě lepší vliv než chvála

Burianova 972/2, 460 06 Liberec 6, tel: 485 130 971 mail: ms.kyticka@seznam.cz

Vážení rodiče, velice jsme se všechny těšily na děti, až budeme mít možnost se společně vidět, něco se naučit a pohrát si. Bohužel nám ještě situace nedovoluje běžný provoz, ale za vaší tolerance vše zvládneme. Jak jste se dočetli ve směrnici, každé ráno bude probíhat ranní filtr a do haly mohou být vpuštěni najednou pouze dva rodiče a dvě děti (v případě dvojčat či sourozenců, kteří se také vzdělávají v naší MŠ, je výjimka a mohou vejít najednou). Při ranním filtru se měří dítěti teplota, kontrolují se spojivky, krk a nožičky. Rodič musí vyčkat na výsledek, který bude zapsán. Současně si od Vás personál školy vybere dvě roušky – prosím podepsat a vložit do igelitového sáčku. Roušky jsou pro případ výskytu onemocnění. Dále budete vyzváni k nahlášení čísla mobilního telefonu, který v případě potřeby určitě zvednete a k podpisu Vámi již prostudovaných dokumentů.
Rodiče, než se vše vyřídí, bude to trvat delší dobu, počítejte prosím se zdržením a je nutné udržovat rozestupy min. 2 metry – na chodníku máte namalované kytičky.
Pokud bude mít dítě nebo rodič jen trochu rýmu, kašel či jiný příznak a nedoložíte potvrzení o alergii, nebudete do vstupní haly vpuštěni. Pokud se příznak u dítěte objeví během dne, vyzveme Vás k okamžitému vyzvednutí dítěte, ostatní rodiče budou informováni na nástěnce a bude kontaktována příslušná KHS.
Rodič nesmí vstoupit do třídy! Při vstupu do haly si prosím vydezinfikujte ruce. Děkujeme
V případě pěkného počasí budou děti odpoledne na zahradě a do šatny a haly již nebudete vpuštěni.
Rodiče, děkujeme za Vaši vstřícnost, chráníte tak své dítě, ostatní děti, sebe samé a personál školy, který se o děti stará. Děkujeme za pochopení.
Mateřská škola se otevírá v 7 hodin a uzavírá se v 16 hodin, prosím o důslednost a počítejte s možným zdržením. Prosíme, přijďte včas. Za Mateřskou školu Kytička
Dana Charyparová, ředitelka a kolektiv zaměstnanců školy

 

Veškeré dokumenty zveřejněné na webové stránce mateřské školy Kytička jsou vnímatelné, srozumitelné, stabilní a ovladatelné ve smyslu směrnice EP 2016/2102 o přístupnosti internetových stránek veřejného sektoru pro osoby se zdravotním postižením.