Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Naše mateřská škola Kytička je jako louka plná kvítí. Každé dítě se rodí jako krásné poupě s právem na svůj zdravý a radostný život.

Nic nemá na dítě lepší vliv než chvála

Burianova 972/2, 460 06 Liberec 6, tel: 485 130 971 mail: ms.kyticka@seznam.cz

Říjen

19.10.2020

MILÍ RODIČE A DĚTI, TENTO TÝDEN SI POVÍDEJTE O HOUBÁCH. PROHLÉDNĚTE SI JE NA OBRÁZKU. VYSVĚTLETE DĚTEM ROZDÍLY (JEDLÉ, NEJEDLÉ, JEDOVATÉ). ŘEKNĚTE SI S DĚTMI BÁSNIČKU "HŘÍBEK" A ŘÍKANKU S POHYBEM "MUCHOMŮRKA". ZAHRAJTE SI "HOUBIČKOVÉ" PEXESO A VYROBTE "HOUBIČKU" - TŘEBA Z PAPÍROVÉ RULIČKY NEBO JINÉHO MATERIÁLU, KTERÝ DOMA NAJDETE.   

PRACOVNI LISTY:

  1. DĚTI AŤ VYKRESLÍ OMALOVÁNKU (ZOPAKUJÍ SI TÍM I BARVY)
  2. DOKRESLETE PUNTÍKY TAK, ABY JICH MĚLA KAŽDÁ "MUCHOMŮRKA STEJNĚ
  3. VYPRACUJE DLE ZADÁNÍ NA PRAC. LISTU.

tisk pdf

Vypracované úkoly můžete zaslat zpět na náš třídní mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI A PŘEJEME VÁM POHODU A PEVNÉ ZDRAVÍ. ERIKA A DÁŠA


Dobrý den,dále pokračujte v tematu "Dědeček s babičkou v lese" , vypracujte  3 pracovní listy k houbičkám  a jednu"houbičku " si vyrobte. Děkujeme Erika a Dáša


Prosinec 2020

 

Veškeré dokumenty zveřejněné na webové stránce mateřské školy Kytička jsou vnímatelné, srozumitelné, stabilní a ovladatelné ve smyslu směrnice EP 2016/2102 o přístupnosti internetových stránek veřejného sektoru pro osoby se zdravotním postižením.