Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Naše mateřská škola Kytička je jako louka plná kvítí. Každé dítě se rodí jako krásné poupě s právem na svůj zdravý a radostný život.

Nic nemá na dítě lepší vliv než chvála

Burianova 972/2, 460 06 Liberec 6, tel: 485 130 971 mail: ms.kyticka@seznam.cz

Vážení rodiče, na měsíc květen 2020 je vypočítané školné za období, kdy je MŠ otevřena od 18. 5. a činí tak 327,- Kč.

Opět platí, že pokud nechcete měnit trvalé příkazy, vše Vám vrátíme ve vyúčtování v září 2020.

lahevRodiče moc prosíme, z hygienických důvodů přineste dětem na pitný režim na zahradě podepsanou plastovou lahvičku – třeba takovou, kterou nosí na kolo. Děkujeme.

O prázdninách bude MŠ Kytička uzavřena od 20.7. 2020 do 14. 8. 2020

Vážení rodiče, velice jsme se všechny těšily na děti, až budeme mít možnost se společně vidět, něco se naučit a pohrát si. Bohužel nám ještě situace nedovoluje běžný provoz, ale za vaší tolerance vše zvládneme. Jak jste se dočetli ve směrnici, každé ráno bude probíhat ranní filtr a do haly mohou být vpuštěni najednou pouze dva rodiče a dvě děti (v případě dvojčat či sourozenců, kteří se také vzdělávají v naší MŠ, je výjimka a mohou vejít najednou). Při ranním filtru se měří dítěti teplota, kontrolují se spojivky, krk a nožičky. Rodič musí vyčkat na výsledek, který bude zapsán. Současně si od Vás personál školy vybere dvě roušky – prosím podepsat a vložit do igelitového sáčku. Roušky jsou pro případ výskytu onemocnění. Dále budete vyzváni k nahlášení čísla mobilního telefonu, který v případě potřeby určitě zvednete a k podpisu Vámi již prostudovaných dokumentů.
Rodiče, než se vše vyřídí, bude to trvat delší dobu, počítejte prosím se zdržením a je nutné udržovat rozestupy min. 2 metry – na chodníku máte namalované kytičky.
Pokud bude mít dítě nebo rodič jen trochu rýmu, kašel či jiný příznak a nedoložíte potvrzení o alergii, nebudete do vstupní haly vpuštěni. Pokud se příznak u dítěte objeví během dne, vyzveme Vás k okamžitému vyzvednutí dítěte, ostatní rodiče budou informováni na nástěnce a bude kontaktována příslušná KHS.
Rodič nesmí vstoupit do třídy! Při vstupu do haly si prosím vydezinfikujte ruce. Děkujeme
V případě pěkného počasí budou děti odpoledne na zahradě a do šatny a haly již nebudete vpuštěni.
Rodiče, děkujeme za Vaši vstřícnost, chráníte tak své dítě, ostatní děti, sebe samé a personál školy, který se o děti stará. Děkujeme za pochopení.
Mateřská škola se otevírá v 7 hodin a uzavírá se v 16 hodin, prosím o důslednost a počítejte s možným zdržením. Prosíme, přijďte včas. Za Mateřskou školu Kytička
Dana Charyparová, ředitelka a kolektiv zaměstnanců školy

 

Veškeré dokumenty zveřejněné na webové stránce mateřské školy Kytička jsou vnímatelné, srozumitelné, stabilní a ovladatelné ve smyslu směrnice EP 2016/2102 o přístupnosti internetových stránek veřejného sektoru pro osoby se zdravotním postižením.